Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Voltage | 220V |
| Body Material | Aluminum |
| Shape | Round |
| Wattage | 15 W, 20W, 12 W |
| Lighting Color | Cool White |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP66 |
| Color Temperature | 3500-4100 K |
| Brand | NBTLED |
| Luminous Flux | 120 - 130 Lm /Watt |
| Power Factor | Greater than 0.95 |
| Packaging Type | Box |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Voltage | 90 - 300 VAC |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Warm White |
| IP Rating | IP33 |
| Color Temperature | 5000-6500 K |
| Shape | Square |
| Brand | NBTLED |
| Wattage | 6 W |