Product Details:
| Usage/Application | Home, Offices |
| Lighting Color | Cool White |
| Color Temperature | 3500-4100 K |
| Lighting Type | LED |
| Voltage | 145-275 VAC |
| Warranty | 2 Year |
| Frequency Hz | 50 Hz |
| Brand | NBTLED |
| Wattage | 12 W |
| Model | NBT-TWT-20-CDL/WW |
| Shape | Square |
| Size | 125 X 125 mm |
Product Details:
| Mounting Type | Ceiling Mounted |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Indoor Lighting |
| Voltage | 145-2701 VAC |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP65 |
| Color Temperature | 3500-4100 K |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Warranty | 1 Year |
| Wattage | 15 W |
| Brand | NBTLED |
Product Details:
| Usage/Application | Home |
| Wattage | 3 - 20 W |
| Lighting Color | Cool White |
| Color Temperature | 3500-4100 K |
| Lighting Type | LED |
| IP Rating | IP65 |
| Input Voltage | 145-270 VAC |
| Warranty | 2 Year |
| Brand | NBTLED |
| Shape | Square |
| Size | 2x2 Feet |